Zostań Świętym Mikołajem

Akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” w Naszej Szkole

Bardzo prosimy wszystkich o włączenie się do akcji. Niewiele potrzeba żeby pomóc. Uczmy dzieci, że trzeba pomagać.

Nadchodzi zima, a z nią, jak zawsze, Święta Bożego Narodzenia. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Nasza Szkoła” pamięta, że okres zimowy to także trudny czas dla podopiecznych schronisk. Wiele bezdomnych zwierząt potrzebuje pomocy i wsparcia człowieka. Postanowiliśmy więc ruszyć z Mikołajkową zbiórką na Fundację Przystań Ocalenie. Przydadzą się na przykład:

-sucha i mokra karma dla zwierząt

-koce

-zabawki

-siano

-granulat

Wszystkie dary zostaną przekazane 6 grudnia wraz z przedstawicielami elfów Świętego Mikołaja (tak, o was mowa kochani uczniowie).

Prosimy o przynoszenie ich do specjalnie wyznaczonych pudeł w klasie Pana Łukasza oraz Pana Daniela.

Adres: ul. Harcerzy Września 1939 nr 5, 40-659 Katowice.