16.09.2016 zawody sportowe organizowane przez Naszą Szkołę

Europejski tydzień sportu 2016 zapraszamy do udziału: szkoły integracyjne, podstawowe i przedszkola z naszej okolicy!

16 września w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU 2016 – #BeActive odbędą się w „Naszej Szkole” zawody sportowe dla dzieci z pobliskich katowickich, zaproszonych szkół i przedszkoli .

Ta europejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive ma zachęcić do aktywnego trybu życia w ciągu Tygodnia oraz przez cały rok. Program ten realizowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki a otwarcie tej – drugiej edycji odbędzie się 10 września w Koszycach.  Informacja o zawodach w „Naszej Szkole” i „Akademii Mądrych Sówek” można zobaczyć na stronie ETS POLSKA  TUTAJ

Szkoły Integracyjne

Serdecznie zapraszamy szkoły integracyjne, przedszkola i szkoły podstawowe z okolicy do współzawodnictwa  w różnego rodzaju grach i zabawach naszych dziadków, rodziców i rodzeństwa lub też kibicowania kolegom i koleżankom.

W programie:

Organizacja kilku zajęć sportowych przy współudziale Niepublicznego Przedszkola „Akademia Mądrych Sówek” w Katowicach dla różnych grup wiekowych między innymi:

• turnieje,
  • gry zespołowe,
  • gry i zabawy dla najmłodszych i ich rodzin

Wszystkie turnieje, zawody i gry prowadzone będą przez nauczycieli Naszej Szkoły. Są oni kwalifikowanymi trenerami w takich dziedzinach sportu jak: strzelectwo, szachy, piłka nożna, piłka siatkowa i badminton.