Zajęcia wakacyjne

Zajęcia wakacyjne w Naszej Szkole

Zajęcia wakacyjne trwają w Naszej Szkole już kolejny tydzień. Sporo się działo w tym czasie. Zwiększa się również liczba dzieci uczestniczących w zajęciach wakacyjnych. Do tej pory tworzyliśmy miasto naszych marzeń, braliśmy udział w wycieczce do Teatru Ateneum, uczestniczyliśmy w przedstawieniu zespołu Duo Fix, przygotowaliśmy słoiki na skarby, odwiedziliśmy przychodnię NZOZ All Medicus i Medycyny Pracy, przygotowaliśmy stroje na Eco Disco, nadleśnictwo, ogród botaniczny i wiele wiele innych. Przypominamy, że wciąż mamy wolne miejsca. Można zostawić dziecko od jednego dnia az do końca wakacji. Koszt uczestnictwa zaczyna się od 15 zł. na dzień. Dodatkowo zapewniamy dzieciom pyszne jedzenie serwowane przez firmę Pietruszka – Catering zajmującą się zbiorowym żywieniem dzieci. Na kolejne tygodnie przygotowaliśmy sporo atrakcji więc nie zwlekajcie i sprawdźcie nas 🙂 Zapraszamy!

Zajęcia wakacyjne