Wycieczka do Brennej

Wycieczka dzień pierwszy

Pierwsza atrakcja dwudniowej wycieczki był Leśny Park Niespodzianek. Drugą atrakcją podczas pierwszego dnia wycieczki była Chlebowa Chata, w której dzieci próbowały swoich sił w robieniu podpłomyków, a później mogły skosztować swoje wypieki. Po tych atrakcjach pojechaliśmy na miejsce naszego zakwaterowania do Brennej, gdzie zjedliśmy pyszną grochówkę. Gry i zabawy po południu umilały nam czas przed wieczornym ogniskiem. Po schrupaniu kiełbasek przyszedł czas na sen i regenerację sił przed kolejnym dniem.

Wycieczka- dzień drugi.

Wyspani, zregenerowani, odpowiednio najedzeni i spakowani wyruszyliśmy w góry. Naszym celem był szczyt górski Błatnia (917 m n.p.m.). Dla niektórych była to pierwsza taka wyprawa, ale wszyscy dzielnie sobie poradzili i zdobyli szczyt. W znajdującym się tam schronisku zjedliśmy obiad, po którym wyruszyliśmy w drogę powrotną. W godzinach popołudniowych wróciliśmy do szkoły, pod którą wyczekiwali z utęsknieniem rodzice.