Spacer po szkole

Witamy w „Naszej Szkole”

Szkoła Podstawowa KatowiceNiepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” mieszcząca się w budynku Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej ma już ponad rok. Trochę tu się zmieniło w ciągu tego czasu. Przybyło sal lekcyjnych i miejsc gdzie uczniowie spędzają wolny czas. Tym razem podczas robienia zdjęć spotkała mnie miła niespodzianka. Na spacer po szkole udałem się z jej uczniami, którzy są w niej już ponad rok. Spotykamy się na świetlicy. Krótkie pozowanie do zdjęć i idziemy dalej zwiedzać pomieszczenia szkolne. Zaczynamy od pierwszej i drugiej klasy. Potem odwiedzamy bibliotekę, pokój logopedy i pedagoga. Na koniec uczniowie pokazują mi swoje klasy. Najwięcej czasu spędzamy w klasie VI. Niestety, część sal było zamkniętych, ale to nic straconego. Odwiedzimy je kolejnym razem.

Tymczasem zobaczcie naszą wycieczkę na zdjęciach 🙂

Galeria wnętrz Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła”

Jeżeli podobają Ci się nasze klasy skontaktuj się z nami. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc!

Udostępnij:

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021