Konkurs „Książki są fajne i kropka”

Bierzemy udział w konkursie!

Jest to akcja „Wsparcie dla bibliotek szkolnych”, której tematem przewodnim jest hasło „Książki są fajne i kropka”.
5 października, po weryfikacji zgłoszeń, uruchomiona zostanie aplikacja konkursowa. Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie na jedną z placówek, aż do 6 listopada.W głosowaniu wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma po 1000 wybranych przez siebie książek, które zostaną dostarczone 5,6 i 7 grudnia.
Głosowanie odbywa się na Stronie Konkursowej.Aby wziąć udział w Głosowaniu Głosujący loguje się na Stronę Konkursową podając dane logowania do strony pod adresem empik.com lub poprzez zalogowanie w Serwisie. Natomiast profil publiczny Organizatora w Serwisie dostępny jest pod adresem www.facebook.com/przecinekikropka.

Oto nasze zdjęcie, które wysyłamy na konkurs:

Książki są fajne i kropka

Udostępnij: