Jesienne wieczory wraz z Rodzicami na dużej sali gimnastycznej? Tak to możliwe.

Nie siedź w domu pograjmy w piłkę 🙂

Nasz organ założycielski Economicus Sp. z o.o. wynajmuje naszą dużą salę gimnastyczną również popołudniami i wieczorami. Nie tylko nasi uczniowie ale i rodzice ze znajomymi mają możliwość skorzystać z zaplecza sportowego jakim dysponujemy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej Sali Gimnastycznej mieszczącej się w Katowicach Piotrowicach przy ul. Kostki Napierskiego 38.

Sala gimnastyczna jaką dysponujemy składa się z:

• ogrzewanej sali gimnastycznej,
  • szatni damskiej,
  • szatni męskiej wraz z pełnym węzłem sanitarnym,
  • dużego bezpłatnego parkingu przed budynkiem

Sala gimnastyczna jest wyposażona w:

• kosze do gry w koszykówkę,
    • siatkę do siatkówki,
    • drabinki,
    • materace.

Do współpracy chcemy zaprosić rodziców, opiekunów ale również sekcje i amatorskie drużyny sportowe. Dopuszczamy wynajem sali zarówno w godzinach porannych, popołudniowych jak i późnowieczornych.

Przy wynajmie stałym, przynajmniej raz w tygodniu mamy dla państwa rabat w postaci – 30% do ceny podanej na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu TUTAJ