Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w „Naszej Szkole”

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 w „Naszej Szkole”

1 września 2016 r. o godzinie 10:15 rozbrzmiał pierwszy dzwonek w nowo otwieranej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Nasza Szkoła”. Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przybyli zaproszeni goście:

1/ z organu prowadzącego  Economicus Sp. z o.o.– Pani Prezes Magdalena Chomacka,

2/ z organu zaprzyjaźnionego – Magnificencja Rektor GWSH – Pan prof. dr hab. Krzysztof Szaflarski

3/ organ dający wsparcie duchowe na cały rok szkolny – ks. Proboszcz Zdzisław Brzezinka.

Integracyjna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła
Najważniejsze jednak były dzieci, które z wielkimi „tytami” przyszły do I klasy a ze starszych klas wystrojone w białe bluzki i granatowe spodnie i spódnice dumnie kroczyły w do nowej szkoły. Towarzyszyli im rodzice niepewni tego ich dzieci czeka w nowej placówce ale pełni nadziei, którą oczywiście „Nasza Szkoła” nie zawiedzie.

Wszystkie dzieci szkolne dostały dyplomy powitalne oraz drobne słodkości na dobry początek. Zostały również powitane serdecznie przez zaproszonych gości – Panią Prezes, ks. Proboszcza i Rektora GWSH, który obiecał utworzyć na uczelni, którą kieruje Uniwersytet Dziecięcy. Trzymamy go za słowo J.

Dzieci poznały również nauczycieli i pedagogów szkolnych w tym swoje wychowawczynie z którymi dalszą część spotkania dzisiejszego kontynuowały w swoich nowych klasach.

Specjalnymi gośćmi były również dzieci z Przedszkola „Akademia Mądrych Sówek”, które również dzisiaj zainaugurowało swoją działalność.

Wszyscy zgromadzeni z wielką nadzieją, zaangażowaniem a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy wkroczyli w nowy rok szkolny 2016/17.

Integracyjna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” zaprasza do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

 

Udostępnij: