Informacje od nauczycieli i dyrekcji szkoły!

Nauka w domu

Szanowni Państwo,
w obliczu zagrożenia nowym wirusem SARS-CoV-2 wierzymy, że wspólnie się nie poddamy i przez najbliższe dwa tygodnie znajdziemy własny przepis na szkolny sukces.

Aby się to udało, niezbędna jest Państwa pomoc, by silnie zmotywować dzieci do zdalnej pracy na rzecz edukacji. Bardzo prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki odbiorczej dziennika elektronicznego „Librus” https://portal.librus.pl/szkola, gdzie zamieszczone będą wszelkie niezbędne materiały do nauki. Aby je znaleźć, konieczne jest logowanie na konto dziecka do danej lekcji – tam dołączona będzie tzw. „e-tablica”, w której znajdą się potrzebne materiały i obowiązkowe zadania domowe.

Bardzo prosimy o poważne potraktowanie sprawy i regularne uzupełniania przesyłanych lekcji. Trwające dwa tygodnie przerwy nie są czasem wolnym! Służą zapobieganiu rozszerzaniu się wirusa, aby nie powtórzyła się dramatyczna sytuacja z Włoch. W trosce o Państwa bliskich, apelujemy – dostosujmy się do wszelkich zaleceń dotyczących higieny i ograniczenia do minimum wszelkich kontaktów zewnętrznych poprzez stałe pozostanie w domach.

W pełni Państwu ufając, wierzymy że nasza wspólna pasja, wspaniała wizja i odpowiednie działania poskutkują fantastycznym sukcesem na polu edukacji, a przede wszystkim zdrowia naszej małej społeczności.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji,

Dyrekcja i Nauczyciele „Naszej Szkoły”

Udostępnij:

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021