Grono Pedagogiczne Nasza Szkoła

Dyrektor: mgr Barbara Kruczek Grono Pedagogiczne Nasza Szkoła

Z oświatą jestem związana od 34 lat. Pracę rozpoczynałam jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Potem nauczałam muzyki w klasach 1-8 SP. Zmiany w szkolnictwie spowodowały, że ukończyłam oprócz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie, filologię angielską na Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Pedagogiczno – Humanistycznej, Pozwoliło mi to  nauczać języka angielskiego na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Moje pierwsze spotkanie z dziećmi z deficytami rozwojowymi odbyło się w Zespole Szkół Specjalnych w Katowicach. Od tamtej pory związana jestem z dziećmi o różnych deficytach zarówno w szkołach integracyjnych jak i specjalnych. Od kilku lat sprawuję funkcje dyrektora placówki integracyjnej. Pozwala mi to na pracę z dziećmi z zaburzeniami oraz obserwację ich postępów w wychodzeniu z niepełnosprawności i osiąganiu przez nich coraz to wyższych stopni w rozwoju w każdej z dziedzin życia dnia codziennego. KONTAKT

Nauczyciele:

Pani mgr Patrycja Ostrowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca I klasy

Kadra Nasza Szkoła

Pani mgr Magdalena Bobruśnauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca II klasy

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Geografia na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, studia podyplomowe na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu Terapii Pedagogicznej. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. Lubię podróże i dobrą muzykę.

Pani mgr Katarzyna Kozłowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca III klasy

Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja informatyczna oraz studia magisterskie na tym samym wydziale na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w 2015 roku. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek. Uwielbia czytać książki, podróżować oraz odkrywać nowe miejsca i ludzi. Od zawsze uwielbia dzieci i pracę z nimi, która daje jej mnóstwo satysfakcji.

Pani mgr Jolanta Mafa – nauczyciel języka polskiego, wychowawca IV klasy

Język polskiNauczyciel języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem. Kocham dzieci, chcę im przekazać zamiłowanie do książek, teatru, filmu, sztuki oraz twórczego myślenia.

Pan mgr Daniel Syrek – nauczyciel biologii, przyrody, geografii, opiekun świetlicy, wychowawca V klasy

Kadra Nasza Szkoła

Przyrodnik z wykształcenia, a przede wszystkim z zamiłowania. Wiedzę stara się zdobywać podczas licznych podróży po Polsce i Europie – uważa, że to właśnie osobiste doświadczenia są najlepszą drogą do jej przekazania uczniom. Stara się w nich zaszczepić także miłość do natury, wrażliwość na piękno otaczającego ich świata i wiarę we własne możliwości. Pracę w szkole traktuje jako kolejne wyzwanie, które daje niesamowitą możliwość uczestniczenia w rozwoju młodego człowieka. Prywatnie gra na fortepianie, pasjonuje się teatrem i kocha góry, gdzie ucieka w każdej wolnej chwili.

Pani mgr Katarzyna Dziegieć – nauczyciel Wychowania Fizycznego, wychowawca VI klasy

Nauczycielka-300x300Absolwentka AWF w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna oraz edukacja dla bezpieczeństwa. Instruktor pływania, aqua fitness oraz strzelectwa sportowego. Trener personalny. Wychowawca i opiekun podczas kolonii i obozów sportowych.

Pani mgr Małgorzata Cieślar – nauczyciel historii, języka angielskiego, wychowawca VII klasy

Kadra Nasza SzkołaAbsolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia  na  Wydziale  Nauk Społecznych  na kierunku Historia. Jest również  absolwentką I NKJO w Sosnowcu ( specjalność język angielski). Doświadczenie zdobyła m.in. pracując w ZSO nr 9 w Katowicach. Kocha dzieci i lubi nowe wyzwania. Cały wolny czas poświęca swoim dzieciom . Bardzo lubi czytać książki oraz  zwiedzać ciekawe miejsca ze swoją rodziną. Od trzech lat
jej nową miłością jest  muzyka  gospel. Uczestniczka wielu warsztatów muzycznych, były członek Gospel Community Choir w Tychach. Miłośniczka serialu Przystanek Alaska (Northern Exposure).

Pani mgr Magdalena Pyrdol – nauczyciel matematyki

informatyk Nasza Szkoła