Eco Phone

Zbiórka zużytych telefonów komórkowych. Do 19 maja 2017 r. samorząd uczniowski (Michalina klasa V, Milosz klasa IV) pod opieką Pani Justyny przeprowadzi wśród uczniów zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.

Zbiórka telefonów, organizowana w ramach nadchodzącego Dnia Ziemi, powiązana jest również z atrakcyjnymi nagrodami. Za każdy kilogram zebranych telefonów, szkoła otrzymuje 5 zł w formie kuponów firmy Sodexo. Dla szkół, które uzyskają najlepsze wyniki ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole czekają atrakcyjne nagrody (cyfrowe aparaty fotograficzne, drukarka, tablet i inne).

W w/w akcji zajęliśmy pierwsze miejsce!!!