Dzieciństwo bez próchnicy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KatowiceMiło nam poinformować , że Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” przystąpiła do międzynarodowego programu realizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, pełniącego funkcję Krajowej Instytucji Koordynującej dla Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, b. Ministerstwa Zdrowia, pełniącego funkcję Instytucji Pośredniczącej dla obszaru tematycznego Ochrona Zdrowia SPPW oraz  Ambasadę Szwajcarii .

Celem projektu jest „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców” a celem głównym Projektu jest ograniczenie występowania i nasilenia choroby próchnicowej zębów oraz poprawa stanu jamy ustnej i ogólnego stanu zdrowia populacji dzieci w różnym wieku w Polsce.Jest to pierwszy projekt  w którym uczestniczyć będą dzieci z „Nasza Szkoła” od 01 września  b.r
Akcja trwa nadal 🙂 Prawda, że nasze zęby są czyste?

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021