Aktywna tablica

Interaktywna tablica w „Naszej Szkole”

Pod koniec ubiegłego roku wyposażenie „Naszej Szkoły” wzbogaciło się o interaktywną tablicę i dotykowy monitor interaktywny. Urządzenia zostały zakupione dzięki naszemu udziałowi w ministerialnym programie „Aktywna tablica”.* Program ministerstwa przewiduje wyposażenie szkół spełniających określone kryteria w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe. Podstawowym wymaganiem dla szkoły przystępującej do programu jest posiadanie dostępu do internetu na poziomie co najmniej 30 Mb/s. Ponieważ spełniliśmy wszystkie kryteria, dzięki pomocy naszych koleżanek i kolegów z działu szkoleń Economicus Sp. z o.o., którzy prawidłowo wypełnili wymagane dokumenty, w grudniu otrzymaliśmy zamówiony sprzęt.

Sprzęt jest już zamontowany i gotowy do pracy. Jak widać na zdjęciach jest używany przez uczniów. Dziękujemy ❤️ wszystkim, którzy pomogli i umożliwili nam otrzymanie dotacji na te pomoce dydaktyczne. Jesteśmy pewni, że dzięki nim nasi uczniowie będą rozwijali swoją wiedzę i kompetencje.